Yeni Volvo Beko Loder

volvo-bekoloader

Volvo İş Makinelerinin yeniden tasarlanan beko loderleri iki makineyi tek bir mükemmel üründe birleştiriyor. Yeni görüntüsü, iyileştirilmiş konforu ve daha yüksek kalitede malzemeleriyle, yeni B-Serisi eşitlerin evliliği anlayışı içerisinde bir yükleyiciyi (loder) ve kazıcıyı (beko) birleştirmektedir.
Yeni BL61B ve BL71B’nin lansmanıyla Volvo İş Makineleri beko loder portföyünü gerçek anlamda yeniden tasarlamış oldu – daha fazla performans, kullanışlılık ve modern bir görünüm sunarak. Tüm üretim sürecinde yüksek kalitede malzeme kullanılan makine, tek bir stabil platformda bir Volvo lastik tekerlekli yükleyicinin kuvveti ve sadeliği ile Volvo Ekskavatörün gücü ve performansını bir araya getirmektedir.


Her iki makine de daha yuvarlak hatlar, stilize edilmiş görünüm ve daha geniş CareCab kabin sunmaktadır. 7,1 tondan (15,609 lbs)  9,8 tona (21,065) değişen çalışma ağırlığına ve 64 kW’tan (86 hp) 74,9 kW (100 hp) değişen brüt güce sahip olan BL61B ve BL71B’nin tasarımında güç, kuvvet, uzun ömür ve maliyet tasarrufu sağlayan verimlilik gibi unsurlar dikkate alındı.

 

Loder ve bom
Tek parçalı şasi, loder kolu ve ekskavatör bomunun tümü yüksek kaliteli çelikten yapılmış olup, yapısal bütünlük için kusursuz ve tutarlı kaynak vuruşları için kaynak işlemleri robotlarca yapılmıştır.  Loder kolu tümleşik kaynaklı bir tasarıma sahiptir ve çapraz bir tüple güçlendirilmiştir. Daha büyük olan ekskavatör kolu, yapısal olarak güçlü, dar ve uzun kemerli bir tasarıma sahip olup, sağlamlık ve performans amacıyla daha az bileşen ve kaynak içeren kapalı tümleşik kaynaklı bir yaklaşımla üretilmiştir.

 

 Benzer Yazılar:


Bir yorum bırakabilirsiniz

18 Yorum “Yeni Volvo Beko Loder”

 1. Ali diyor ki:

  Volvo yine yapacağını yapmış.Makina kabini inanılmaz güzel olmuş.İnşallah kullanmakta nasip olur.

 2. Kerem diyor ki:

  Volvonun gücünü biliyorduk. 955 gibi. Yeni makinalarını gerçekten merak ediyorum. Volvo cisibiler gerçektende diğerlerinden farlı olarak gercek bir iş makinesi

 3. Metin ÖZ diyor ki:

  Merhabalar,

  Volvo Beko Loderleri sektörde 20 jant olgusunu getiren ilk firmalardan biri olup.Geniş tabanlı ve 20 jant ön tekerleri ile yüksek manevra kabiliyeti sektörde Volvo’yu rakiplerinden ayrıan özelliklerinden biri olmuştur.Yeni B serisinde ise operatör rahatlığı ön plana alınmış olup bu yeni dizayn kabinle sektörde fark yaratacaktır.Yeni seri makinaları sabırsızlıkla bekliyoruz.

 4. gürbüz güngör diyor ki:

  harika

 5. gürbüz güngör diyor ki:

  tek sorun beko sıktırma pistonlarının zor sökülüp takılması
  diğer yönleri gayet güzel

 6. hasan hıra diyor ki:

  kardeşim adamlar yapıyo biraz pahalı ama çok güzel makina

 7. nedimcan diyor ki:

  evet bende volvo bl71 oparatürüyüm
  harika bir makina
  yanlız hoşuma gitmeyen yeri
  pompa tek kademe
  yani bitaz yaşaş
  biraz daha seri olsa
  tadından yenmez

 8. muammer nar diyor ki:

  2004 model volvo ıs makınamı degıstırmek ıstıyorum

 9. volvoya laf yok benim seri hayfan bakın onada başka makina yok volvo150E diyor ki:

  Kardaşlar ben nizamettin not. Volvo 150E 2005 model iş makinasını gerçekten seri ve hızlı 12yıll kuladığim makina volvo ya laf yok arkadaşlar.

 10. hasan diyor ki:

  cok güzel makina

 11. hasan ateş diyor ki:

  tek kelimeyle HARİKA makinadır.diyecek yoktur parcası pahalı diyorlar ama saglamdır.

 12. Metin diyor ki:

  Katılıyorum….düşük devirlerde yüksek tork üreten Volvo motoru ile düşük yakıt tüketimi açısından da fark yaratıyor…

 13. mehmet ali yetkiner diyor ki:

  arkadaşlar bende yeni 2006 model bl71 aldım fakat parçaları sıkıntı birde aşırı pahalı parça konusunda yardımcı olacak arkadaşım varmı.

 14. uğur çiçek giresun diyor ki:

  Volvo bl61 almayı düşünüyorum arkadaşlar…

 15. hüşeyin diyor ki:

  Volvo imalatı durduruldu devam ediyomu bu konuda bilgi verebilirsiniz saygılar.

 16. hüşeyin diyor ki:

  Öncelikle merhaba arkdaşlar bende de volvo vr bl 71 2005 model yalnız volvo dan vazgeçmek istemiyorum ve bir duyum aldık bu konuda imalatı durdurulmuş diye dogrumu yalanmı bilgisi olan arkdaşlar yada site sahipleri bu konuda bize bilgi verebilirlerimi tek kelimeyle volvo üstüne makina tanımam bilgi verebilirseniz çok iyi olur Saygılarla.

 17. yusuf diyor ki:

  volvo makinam var bl71b 2013 model yeni nesil volvo çıkarsa satıp alcam sabırsızlıkla bekliyorum.ne hidromek ne cjb nede cat sadece favorim :) (volvo):)

 18. konya forklift firmaları diyor ki:

  Teşekkürler paylaşımınız için.

Yorum Bırakın