Kobelco İş Makinaları Hasel İle Türkiye de

hasel-kobelco-isbirligi

Forklift ve istifleme araçları pazarının lideri Hasel, ürün zincirine sektörün önde gelen iş makinesi markalarından Kobelco’yu da ilave etti. Düşük yakıt tüketimi olan, çevreye duyarlı ve yüksek performanslı ürünleri ile öne çıkan Japon Kobelco, Türkiye pazarındaki tek temsilcisi olarak Hasel’i tercih etti.

Geçtiğimiz haftalarda Kobelco ile iyi niyet anlaşması imzalayan Hasel, 17 Ocak Cuma günü, oluşan işbirliğini resmi olarak tamamladı. Hasel’in İstanbul’daki merkezinde düzenlenen imza törenine, Hasel Yönetim Kurulu Başkanı Halit Soybelli, Hasel İstif Makinaları Genel Müdürü Ender Akbaytogan, Kobelco Avrupa Genel Müdürü Makoto Kato ve Kobelco Yurtdışından Sorumlu Genel Müdürü Takehiko Nakai katıldı. İmzalanan sözleşme ile Hasel, Kobelco markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

 

Kobelco Avrupa Genel Müdürü Makoto Kato, yıllardan beri büyük önem verdikleri Türkiye pazarında, aslına 30 yıldır yer aldıklarını, ancak bugüne kadar doğru ve güçlü bir şekilde temsil edilmediklerini düşündüğünü ifade etti. Kato, Hasel’in kapasitesi, ekibi ve tecrübesinden dolayı Kobelco’yu uzun süre, iyi bir şekilde temsil edeceğine dair güçlü bir inançları olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Hasel Hakkında;

1985 yılında kurulan Hasel  Istif Makinaları A.Ş., yedek parça tedariği sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır. 1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen firma, 1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almıştır. Firmanın distribütörlüğünü üstlendiği diğer markalar arasında; OKADA kırıcıları, TEREX iş makineleri ve TENNANT temizlik makineleri de yer almaktadır.

Uzman kadrosu ve servis ağı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almakta ve 10 yılı aşkın süredir forklift pazarında liderliğini sürdürmektedir.

 

Kobelco Hakkında;

Japonya Tokyo’da 1930 yılından beri inşaat ve madencilik makineleri üreten Kobelco, sektörün en güvenilen markaları arasında yer almaktadır. Yıllık satış rakamı 20 milyar $’ı aşan Kobe Steel Group bünyesinde bulunan Kobelco, sektörde birçok ilke de imza atmıştır. Üstün Japon teknolojisi ile üretim yapan Kobelco kullanıcılarına, %20’ye varan yakıt tasarrufu ile ekonomik, düşük CO2 salınımı ile doğa dostu, kullanım kolaylığı ve yüksek performansı ile dikkat çeken ürünler sunmaktadır.

kobelco-ekskavatorBenzer Yazılar:


Bir yorum bırakabilirsiniz

6 Yorum “Kobelco İş Makinaları Hasel İle Türkiye de”

 1. serkan yılmaz diyor ki:

  istediğim hayatda böyle bir makinam olsun ama yapacak bişe yok inşallah ilerde

 2. hakan özdemir diyor ki:

  dört gözle bekliyoduk beklenen günler on yıl aradan sonra geldi nasipse seneye alacağım sıfır iki tane mark 6 ım var inşallah üç olacak hastasıyım kobelco nun saygılar.

 3. fatih kerem diyor ki:

  makine oldukça kaliteli motor hidrolik aksamı şasesi mekanik aksamı tartışılmaz hiçbir makinaylada kıyaslamıyorum çünkü kullanıcısıyım fakat servis olarakda yedek parça olsun sıkıntı yaşamak istemiyoruz

 4. mehmet gürel diyor ki:

  gözüm bu makinada ama olmuyor….kısmet başka bahara kaldı…

 5. mehmet tekeli diyor ki:

  Bu makinanın satması için hasel in kendini kanıtlaması lazım servis ve yedek parçada.bu da kısa vade de olacak iş değil,yani bu makinanın satması için fiyatının uygun olması lazım.kobelco yedek parça servis olarak çok çektirdi bu millete!!!

 6. Kobelco diyor ki:

  Emsal tonajdaki markalarla aradaki inanılmaz yakıt farkı , seriliği ve %100 japon olması ile kalitesini ortaya koyan marka

  https://www.youtube.com/watch?v=_3wy47rpgtk

Yorum Bırakın