Husqvarna Hafif İnşaat Makinaları

husqvarna

 

Husqvarnanın 1689 yılında tüfek fabrikasıyla başlayan hikayesi, daha sonra bisiklet ve motorsiklet üretimi, ev elektroniğinde Electrolux gibi bir marka oluşturması, orman ve bahçe makinalarının üretimiyle yüzyıllar boyu devam etmiştir. 1980 lerde yaptığı satınalmalarla inşaat makinası sektöründe de ilerleyen firma, ürün geliştirmeye verdiği önemle pekçok ilklere imza atmıştır. Husqvarna yenilikçi teknolojiye sahip, çevre ve kullanıcı dostu makinalar üretmeye devam etmektedir. Bu büyük markanın Türkiye’deki distribitörlüğünü Çullas A.Ş 25 yıldır başarı ile yürütmektedir.

YouTube Preview Image

Husqvarna inşaat makinaları arasında, duvar kesiciler, telli beton kesiciler, asfalt ve yer kesiciler, zemin hazırlama makinaları, karot makinaları, tuğla ve fayans kesme makinaları, el tipi beton kesiciler ve yıkım robutu gibi ürünler bulunmatadır.


Husqvarna el tipi beton kesiciler alanında dünya lideri konumdadır. Benzinli, Elektrikli, Hidrolik ve Pnomatik olarak çok çeşitli türdeki makinaları içerir. Bu herzaman yapılan herhangi bir işe maksimum verim ile doğru makina bulmak anlamına gelir. Husqvarna herzaman kullanıcının çalışma durumuna odaklanarak, kesme teknolojilerini geliştirmektedir.

Husqvarna’yı rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri ‘kullanıcı rahatlığı’ odaklı ürünler tasarlamasıdır. Bunun beraberinde uyguladığı ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ programı markanın uluslararası boyutta bilinirliliğinin en önemli sebeplerinden biridir.

Ayrıntılı bilgi için:

www.husqvarna.com
www.husqvarnacp.com
www.cullas.com.tr
www.cgcmakina.com : Yetkili Satış Noktası

 Benzer Yazılar:


Bir yorum bırakabilirsiniz

Bir Yorum “Husqvarna Hafif İnşaat Makinaları”

  1. Yaman Group diyor ki:

    Kaliteli bir marka, ürünler başarılı

Yorum Bırakın