Avant 528 Mini İş Makinesi

avant-mini-is-makinasi

110’dan fazla ataşman seçeneği ile birçok farklı sektöre hitap eden Avant Mini Yükleyiciler serilerinden Avant 528, 2012 yılının gözdesi oldu.
Özellikle belediyeler ve hayvan çiftlikleri tarafından tercih edilen kompakt ölçülere sahip Avant 528, diğer tüm seriler gibi 4 mevsim boyunca hiç durmadan çalışabilecek alternatiflere sahip.
Belediyelerin kar küreme işleri, kazı, cadde ve kaldırımların süpürülmesi, yükleme ve indirme işlemleri, kırma işleri, bordür taşı döşeme gibi tüm belediyecilik işlerini gerçekleştirebildiği Avant makineler hiç kuşkusuz bu tür kurumlar için oldukça akıllı bir seçim. Diğer yandan hayvancılıkta kullanılan silaj çatalı, gübre çatalı, kıskaçlı kova, silaj kesme ataşmanı, balya kıskaçları ve çatalları, hayvan pisliklerini yerden kazıyan sıyırma bıçağı, süpürgeler gibi ataşmanlar, çiftlikler için hayatı kolaylaştıran ataşmanlar arasında yer alıyor.

YouTube Preview Image

Avant 528 Mini Yükleyiciler, diğer tüm Avant serileri gibi belden kırmalı ana gövde tasarımı, güçlü Dizel Kubota motoru, teleskopik yükleyici kolu ve 100’den fazla ataşman seçeneğiyle kurumlar, işletmeler ve şahıslar için 4 mevsim kullanılabilen komple bir yardımcıdır. 28 beygir gücündeki dizel motoru ile 36 litre ve 200 bar gücünde hidrolik çıkışlara sahiptir. Avant 528, diğer tüm Avant serilerinde olduğu gibi tam hidrostatik bir makinedir. Yani motorun gücünü yürüyüşe aktarmak için arada şanzıman, diferansiyel gibi aktarma organları yoktur. Bu sayede aşınma minimum seviyelere indirgenirken, bakım ve onarım masrafları da aynı oranda düşük tutulmuştur. Dizel Kubota motorun tek görevi sisteme gidrolik güç pompalamaktır. Motora bağlı değişken debili pompa dört tekerleğe bağlı yürüyüş motorlarına güç aktararak saatte 12 km’ye varan kademesiz, yumuşak ve güçlü bir yürüyüşü mümkün kılmaktadır.


Avant’ın diğer makineleri olan 200, 320, 400, 600 ve 700 serileri 350 kg ilâ 1400 kg kaldırma kapasitesine sahip olup, tamamı hidrostatik ve Finlandiya üretimi çok amaçlı mini yükleyicilerdir. 100’den fazla ataşman seçeneğiyle Avant mini yükleyiciler, peyzaj, hayvancılık, inşaat, belediye işleri, tarım, orman işleri, karla mücadele, kazı işleri, yol ve arazi bakımı, yükleme ve indirme işleri gibi birçok işi tek bir makine ile yapabilmektedir. Ataşman değiştirme işlemi 1 dakikanın altında bir sürede gerçekleşmektedir.

Rekarma Makine San. ve Tic. A.Ş. 2007 yılından bu yana Avant Mini Yükleyicilerin Türkiye’deki tek temsilcisi olup; Avant, Crown, Autec, Farmi, Trelleborg, MetaLine gibi sektörlerinde dünyanın lider markalarını tek bir çatı altında birleştirmiştir. 7 bölgede 17 satış ve servis ağıyla Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

İstanbul Tuzla Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 3000 m2’lik alanında, satış ve servis hizmeti sunan ve makine stoklarını barındıran Rekarma Makine, müşteri memnuniyeti, kalite ve yenilikçilik ilkeleriyle 1994’ten bu yana içinde bulunduğu sektörlerin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.Benzer Yazılar:


Bir yorum bırakabilirsiniz

6 Yorum “Avant 528 Mini İş Makinesi”

 1. Mahmut Cebir diyor ki:

  Videolarını izledim, şahane makine.

 2. M.Kemal Sağlam diyor ki:

  Teşekkür ederiz,
  Dilerseniz Tuzla Kimyacılar OSB’deki yerimizde makineleri canlı görüp deneyebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  M.Kemal Sağlam

 3. gökhan gök diyor ki:

  videolar çok güzel çok pratik makina bu makinanın fiyatı nedir acaba

 4. musa durgut diyor ki:

  Fiyati ile bilgi alabilecegimiz bayi vs varsa bilgi almak istiyorum tesekirler

 5. giray giritli diyor ki:

  avant 528 fiyatı nedir peyzaj işi yapıyorum hayırlı işler

Yorum Bırakın