Atlas Copco WEDA Dalgıç Pompaları

weda-pomp

Atlas Copco’nun Türkiye ürün gamına kattığı   20.000 lt/dk debiye ve 54 kw lik motor gücüne kadar ulaşan geniş yelpazeli WEDA Dalğıç Pompaları değişken birçok uygulamada müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilmektedir. WEDA poampaları, uzun süreli kullanım için üretildi. Modüler tasarımı ve eşsiz sızdırmazlık sistemleri Weda pompaları pazardeki en uygun maliyetli pompalar haline getirdi.

Üstün mekanik parçalar ve yüksek kalitedeki malzemelerin birleştirilmesiyle oluşmuştur. Bakımı ve kullanımı kolay olan Weda Pompalar en iyi performansı sunmaktadır.


Uzun ömürlü – WEDA pompalar, en zorlu uygulamalar için tasarlanmış malzeme ve bileşenlerle sağlam bir şekilde imal edilmiştir.

Kullanımı kolay – Alüminyum muhafaza ve kompakt tasarım, WEDA pompayı hafif ve kolay kullanılır hale getirir.

Minimum arıza süresi – Özel bir sızdırmazlık sistemi, sahada etkin ve hızlı bir şekilde bakım yapılabilmesini mümkün kılar. Sızdırmazlık elemanlarını, pervaneleri ve diğer parçaları kısa sürede değiştirebilirsiniz. İşleme tabi tutulmuş yuvalar, her bir pompanın çeşitli bileşenlerini ayırmayı kolaylaştırır. Kullanılan tamamı paslanmaz çelik vida ve somunlar aynı boydadır.

Düşük sahip olma maliyeti – Ekonomik sızdırmazlık sistemleri, modüler tasarım ve minimum bakım ihtiyacı, düşük sahip olma maliyeti sağlar.

 

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim içinAtlas Copco Weda Dalgıç Pompaları

 Benzer Yazılar:


Bir yorum bırakabilirsiniz

Yorum Bırakın